Redukcja kosztów

Utrzymanie wewnętrznego działu kadr i płac to koszty. Ponosi je całe przedsiębiorstwo i związane są one z podstawowymi rzeczami, takimi jak konieczność tworzenia nowych stanowisk pracy, wypłaty wynagrodzeń, opłaty za media oraz wynajem lokalu, a także wydatki związane ze świadczeniami emerytalnymi bądź zdrowotnymi. Niejednokrotnie o wiele lepszym rozwiązaniem w tym kontekście okazuje się księgowość zewnętrzna. Dlaczego?

Dlaczego warto skorzystać z księgowości w ramach Kancelarii Centrum?

Warto podkreślić, że zajmujemy się wspomaganiem przedsiębiorców od 2013 roku. Od 7 lat współpracujemy z licznym gronem stałych klientów i istotnie wpływamy na efektywność działań biznesowych naszych partnerów. Generujemy zyski przy równoczesnym ograniczeniu kosztów. Księgowość zewnętrzna stanowi niezbędny element w infrastrukturze każdej nowoczesnej firmy. Zaletą implementacji księgowości w outsourcingu jest to, że przedsiębiorca nie musi się obawiać kontroli ze strony instytucji państwowych. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami formalnymi za niego.

Czym zajmuje się księgowość zewnętrzna i ile kosztuje?

Jako firma zewnętrzna zapewnimy Ci dostęp do pełnego zasobu naszej wiedzy, a także porad z zakresu księgowości. Wyróżniamy dwa warianty cenowe współpracy:

  • od 250 zł netto miesięcznie – obsługa w zakresie ksiąg rachunkowych (spółki z o.o.),
  • od 200 zł netto miesięcznie – obsługa w zakresie PKPiR (jednoosobowe działalności gospodarcze).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chętnie przedstawimy Ci więcej szczegółów.

Przedmiot zapytania