spolkipolskie
Start firmy od zaraz

Samodzielne formalizowanie działalności nie należy najprostszych i zarazem najprzyjemniejszych procesów. Warto pod tym kątem zainteresować się założeniem spółki z pomocą specjalistów. Jednak najciekawszą opcją jest zakup gotowej spółki. Brzmi interesująco? W zasadzie po spełnieniu odpowiednich warunków jest to jeden z efektywniejszych sposobów na prowadzenie działalności gospodarczej, szczególnie z perspektywy bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Ponadto jest to zdecydowanie najwygodniejszy i przede wszystkim najszybszy sposób na generowanie zysków. Zakup gotowej spółki ogranicza zaangażowanie klienta niemal do minimum.

Korzyści z zakupu gotowej spółki z o.o.?

Rozwiązanie zakupu gotowego podmiotu charakteryzuje się wieloma pozytywnymi aspektami prowadzenia biznesu, najważniejszymi z nich są:

  • nowa firma na rynku do 12 miesięcy działalności może ubiegać się o otrzymanie dotacji unijnej,
  • gotowe spółki z o.o. z historią, są skuteczne pod kątem dofinansowań, subwencji państwowych, a także uzyskiwania kredytów,
  • wzrasta wiarygodność u kontrahentów,
  • podmioty mają nadane KRS, NIP, REGON, VAT,
  • podmiot jest gotowy do zarządzania tuż po jego zakupie
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przy zakupie spółki?

Współpraca nie kończy się w momencie zakupu spółki. Oferujemy szereg kompleksowych usług, które pomogą Ci w rozwoju firmy. Nasze Wirtualne Biuro pozwala skupić się wyłącznie na działaniach biznesowych. My natomiast zajmujemy się odbiorem Twojej korespondencji, a także wszelkimi formalnościami, na które po prostu nie musisz tracić czasu. Dzięki nam nie musisz wynajmować drogiego biura. Wystarczy, że pozwolisz nam dostarczać korespondencję w o wiele przystępniejszej formie. Kolejna usługa to Księgowość zewnętrzna, która po prostu generuje oszczędności. W jaki sposób? Wewnętrzne działy kadr generują koszty i stanowią inwestycję, która rzadko kiedy się zwraca. Wymagają spełnienia wielu formalności, a także zatrudnienia osób na stanowiska HR.

Interesuje Cię szybkie założenie firmy? Szukasz spółki pod finansowanie? Napisz, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!

Przedmiot zapytania
spolkipolskie