Coworking - sala 1
Rosnąca popularność coworkingu

Od kilku lat staje się on nowym rodzajem start-upu. Coworking pozwala bowiem na poszerzanie perspektyw zawodowych, rozwój i nabywanie doświadczenia na zasadach współpracy partnerskiej. Jest to zupełnie nowa forma, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Zastanawiasz się, na czym polega coworking i dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie? Nie pozostawaj więc w sferze przemyśleń – skorzystaj z naszej oferty i przyjdź do nas na bezpłatny dzień próbny!
Zalety coworkingu Kancelarii Centrum

Zapewnimy Ci całkowitą prywatność i bezpieczeństwo, które stanowią podstawę wszelkich działań zawodowych. Bez nich nie da się w 100% skupić na wykonywanych zadaniach.

  • biura są dezynfekowane,
  • jesteśmy ekologiczni,
  • biurka i zamykane szafki wyłącznie dla Ciebie,
  • lokalizacje w centrum miast,
  • kawa bez limitu,
  • wstęp bez limitu 24/7,
  • dostęp do urządzeń i materiałów biurowych,
  • sale konferencyjne gotowe na spotkania,
  • stały i szybki dostęp do internetu nawet do 500/500 Mbit/s.
Biuro coworkingowe w Kancelarii Centrum

Idea pracy w wynajmowanej powierzchni biurowej jest doskonałym rozwiązaniem. Z doświadczenia wiemy, że home-office jest ciekawym dodatkiem w codziennej rutynie, jednak w dłuższej perspektywie prowadzi do poważnego zachwiania równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Szczególnie widoczne jest to z perspektywy osób, które wynajmują małe np. jednopokojowe mieszkania. W tym wypadku pracują one w miejscu, w którym śpią, jedzą i starają się zrelaksować. Taki stan rzeczy nie pozwala wypocząć organizmowi, który nie potrafi odpowiednio odpocząć. Coworking eliminuje ten problem i pozwala postawić wyraźną granicę pomiędzy pracą, a relaksem. Zapewniamy odpowiednią przestrzeń typu open space, sale konferencyjne i pokoje przeznaczone do pracy, aby pomóc Ci w przywróceniu harmonii w Twoim życiu.

Pakiet miesięczny
400 zł / mc
Opłać wygodnie:
Pakiet roczny
300 zł / mc
Płacąc z góry oszczędzasz 1200.00 zł!
Opłać wygodnie:

Ceny podane w pakietach, są cenami netto.

Umów się na dzień próbny!
Przedmiot zapytania
Coworking
Miesięczny - 400 zł/mc netto
Oddział Kraków
Opłać wygodnie:
Coworking - sala 2

Znajdź najbliższą lokalizację

Nasze biura

Nasze biuro w Krakowie

Biuro Kraków - zdjęcie 1Biuro Kraków - zdjęcie 2Biuro Kraków - zdjęcie 3Biuro Kraków - zdjęcie 4Biuro Kraków - zdjęcie 5Biuro Kraków - zdjęcie 6Biuro Kraków - zdjęcie 7Biuro Kraków - zdjęcie 8