Kredyty
Jak otrzymać kredyt na najlepszych warunkach?

Niektórzy nie zastanawiają się nad powagą decyzji o zaciągnięciu zobowiązania. Kredyt gotówkowy, hipoteczny, czy jakikolwiek inny to bardzo często kwestia znacznych kwot pieniędzy które trzeba będzie odprowadzać nawet przez 30 kolejnych lat. Czy warto? Zdecydowanie tak, jednak tylko w sytuacji jeśli jest to konieczne np. w przypadku kredytu na mieszkanie. Nie zawsze nabycie tak drogich dóbr jest proste wyłącznie z środków własnych. Najlepiej jest skorzystać z naszej obsługi prawnej przy zaciąganiu zobowiązania, a w szczególności w trakcie jego spłaty ponieważ posiadamy doświadczenie od 2013 roku w zarządzaniu procesem finansowania Klienta, oferująć najlepsze oferty na rynku.

Spłata kredytu

Bardzo często zdarza się, że w pewnym momencie kredytobiorca znajduje się w gorszej sytuacji finansowej niż przewidywano i wówczas pojawiają się opóźnienia. Informacje w BIK można czyścić, jednak inną kwestią jest spłata pozostałej części danego zobowiązania. W tym momencie warto skorzystać z naszych usług. Przeanalizujemy sytuację, w której się znajdujesz i przedstawimy Ci gotowe rozwiązania.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Zapewniamy natychmiastową pomoc w otrzymaniu kredytów w wysokości już od 30.000 zł zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i firm. Wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

  • umowa o pracę (minimum od trzech miesięcy),
  • wyniki finansowe firmy w dowolnej formie prawnej.

Udostępniamy również możliwość współpracy z inwestorami prywatnymi, którzy udzielają pożyczki pod zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż niezależnie od historii w raporcie BIK i statusów w bazach bankowych, można otrzymać kredyt mający na celu oddłużenie który w danej sytuacji jest wręcz niezbędny aby odzyskać płynność finansową.

Kredyty
Kredyty

Interesuje Cię nasza oferta obsługi Ciebie lub Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.

Przedmiot zapytania
Kredyty
Umowa o pracę
Informacje dodatkowe