Kredyty
Profesjonalna obsługa

Niektórzy nie zastanawiają się nad powagą decyzji o zaciągnięciu zobowiązania. Kredyt hipoteczny, czy jakikolwiek inny rodzaj, to bardzo często kwestia dość znacznych kwot pieniędzy, które trzeba będzie odprowadzać czasami nawet przez 30 kolejnych lat. Czy warto? Zdecydowanie tak, jednak tylko w sytuacji jeśli jest to konieczne np. w przypadku kredytu na mieszkanie. Nie zawsze nabycie tak drogich dóbr jest proste wyłącznie z środków własnych. Dlaczego zawsze lepiej jest skorzystać z naszej obsługi prawnej przy zaciąganiu zobowiązania, a w szczególności w trakcie jego spłaty? Ponieważ posiadamy prawie 8 – letnie doświadczenie w zarządzaniu procesem finansowania klienta, oferująć jedne z najlepszych oferty na rynku.

Spłata kredytu

Bardzo często zdarza się, że w pewnym momencie kredytobiorca znajduje się w gorszej sytuacji finansowej niż przewidywano i wówczas pojawiają się opóźnienia. Informacje w BIK można czyścić, jednak inną kwestią jest spłata pozostałej części danego zobowiązania. W tym momencie warto skorzystać z naszych usług. Przeanalizujemy sytuację, w której się znajdujesz i przedstawimy Ci gotowe rozwiązania.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Zapewniamy natychmiastową pomoc w otrzymaniu kredytów w wysokości już od 30.000 zł zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i firm. Wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony (minimum od trzech miesięcy),
  • wyniki finansowe firmy w dowolnej formie prawnej.

Udostępniamy również możliwość współpracy z inwestorami prywatnymi, którzy udzielają pożyczki pod zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż niezależnie od historii w raporcie BIK i statusów w bazach bankowych, można otrzymać kredyt mający na celu oddłużenie, który w danej sytuacji jest wręcz niezbędny aby odzyskać płynność finansową.

Kredyty
Kredyty

Interesuje Cię nasza oferta obsługi Ciebie lub Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.

Przedmiot zapytania