Księgowość online, czyli redukcja kosztów!

Utrzymanie wewnętrznego działu księgowego oraz kadr i płac to dodatkowe koszty. Ponosi je całe przedsiębiorstwo i związane są one z podstawowymi rzeczami, takimi jak konieczność tworzenia nowych stanowisk pracy, wypłaty wynagrodzeń, opłaty za media i lokal, a także wydatki związane księgowaniem faktur i ich odpowiednim rozliczaniem. Niejednokrotnie o wiele lepszym rozwiązaniem w tym kontekście okazuje się księgowość zewnętrzna. Oddeleguj nam w całości rozliczanie Twojej firmy a zobaczysz różnicę w postaci zaoszczędzonego czasu i pieniędzy!

Dlaczego warto skorzystać z księgowości w Kancelarii Centrum?

Warto podkreślić, że zajmujemy się wspomaganiem przedsiębiorców od 2013 roku. Od lat współpracujemy z licznym gronem stałych klientów i wpływamy na ich efektywność działań biznesowych. Generujemy zyski przy równoczesnym ograniczeniu kosztów. Księgowość zewnętrzna stanowi niezbędny element w infrastrukturze każdej nowoczesnej firmy. Zaletą usługi księgowości w outsourcingu jest to, że przedsiębiorca nie musi się obawiać kontroli ze strony instytucji państwowych czy przechodzić batalii z ZUS zatrudniając nowe osoby. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami formalnymi za niego.

Czym zajmuje się nasza księgowość i ile to kosztuje?

Jako firma zewnętrzna zapewnimy Ci dostęp do pełnego zasobu naszej wiedzy. Kontakt z nami będzie sprawny a naszą pracę docenisz już w pierwszym miesiącu współpracy. Zajmiemy się bieżącym rozliczaniem Twojej firmy, obsługą zatrudnienia Twoich pracowników i kontaktem z urzędami.

Cechują nas przejrzyste ceny i zasady współpracy:

  • od 300 zł netto miesięcznie - obsługa w zakresie ksiąg rachunkowych (spółki z o.o. oraz fundacje i stowarzyszenia),
  • od 200 zł netto miesięcznie - obsługa w zakresie PKPiR (jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne),
  • od 35 zł netto miesięcznie - obsługa kadrowo-płacowa pracownika.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi aby zapewnić Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa!

Ubezpieczenie OC za rok 2022/2023 Ubezpieczenie OC za rok 2023/2024

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chętnie przedstawimy Ci więcej szczegółów.

Przedmiot zapytania
Księgowość
Księgi rachunkowe - 300zł