TWOJE MIEJSCE NA SPOTKANIA BIZNESOWE

Sale konferencyjne

Jeżeli planujesz spotkanie biznesowe, prezentację, szkolenie, warsztaty lub rozmowy rekrutacyjne w jednym z największych polskich miast, to mamy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Udostępniamy trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wynająć przestrzeń na cały dzień lub w określonych godzinach. Zapewniamy komfortowe warunki, które sprzyjają produktywnym spotkaniom biznesowym.

Dla kogo wynajem sali konferencyjnej jest najlepszym rozwiązaniem?

Prowadzenie fizycznego biura w prestiżowej lokalizacji to często zbędny wydatek. Wielu specjalistów decyduje się na pracę zdalną, a zdecydowaną większość spotkań można realizować on-line. Zdarzają się jednak sytuacje, w których konieczne lub lepiej postrzegane jest spotkanie fizyczne – wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali konferencyjnej.

Dla szkoleniowców

Dla szkoleniowców

Sale przystosowane są do prowadzenia szkoleń i warsztatów dla kilkuosobowych grup (w każdym pomieszczeniu znajduje się dziesięć miejsc siedzących). Do dyspozycji trenerów są flipcharty oraz duży telewizor, na którym można wyświetlać prezentacje. W salach konferencyjnych dostępny jest także serwis kawowy do wykorzystania przez prowadzących i uczestników podczas przerw.

Dla freelancerów

Dla freelancerów

Osoby pracujące na własny rachunek, realizujące projekty w ramach pozyskanych zleceń często nie mają potrzeby korzystania z fizycznego biura. Możliwość pracy z dowolnego miejsca na ziemi jest bardzo kusząca i wiele osób z tego korzysta. Zdarza się jednak, że konieczne jest osobiste spotkanie z kontrahentami. Odpowiedź na tę potrzebę to wynajęcie sali konferencyjnej, co jest rozwiązaniem komfortowym, dobrze postrzeganym przez klientów i jednocześnie niewiążącym się z wysokimi kosztami.

Dla przedsiębiorców

Dla przedsiębiorców

Sale konferencyjne są w pełni dostosowane do potrzeb przedsiębiorców. Mogą się w nich odbywać spotkania biznesowe lub rozmowy rekrutacyjne, co jest bardzo wygodne (i jednocześnie uzasadnione ekonomicznie) dla osób nieposiadających własnego biura. Wynajęcie przestrzeni na wyłączność jest także doskonałym pomysłem dla organizatorów spotkań wymagających neutralnego miejsca i pełnej poufności.

Dla firm

Dla firm

W procesie budowania silnych relacji zawodowych konieczne są spotkania fizyczne, nawet w przypadku w pełni zdalnego trybu pracy. Sala konferencyjna na wynajem to miejsce, gdzie mogą być organizowane rozmowy okresowe, stacjonarne szkolenia wewnętrzne, czy integracje pracowników – bez konieczności opłacania fizycznej siedziby firmy. To także możliwość umawiania osobistych spotkań z kluczowymi kontrahentami lub potencjalnymi klientami.

Wybierz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb

Oferujemy sale konferencyjne w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W ramach wynajmu zapewniamy:

  • przestronne pomieszczenie na wyłączność,
  • komfortowe miejsca siedzące dla 10 osób,
  • duży telewizor, na którym można wyświetlić prezentację,
  • wyposażenie dla szkoleniowców: flipchart,
  • serwis kawowy.
Gwarancja najniższej ceny w Polsce!
Wynajem sali na cały dzień
160 zł / dzień
Wynajem sali na godziny
30 zł / godzina

Ceny podane w pakietach, są cenami netto.

Nasze sale konferencyjne

Zapytaj o dostępność

Przedmiot zapytania
Sale konferencyjne