Chcesz, żeby Twój biznes się rozwijał? Deleguj!

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc:

Organizacja kalendarza

Organizacja kalendarza

Z nami zawsze będziesz przygotowany na spotkanie, nigdy nie zapomnisz o istotnych wizytach, a każdy dzień będzie wypełniony tylko realnymi do wykonania zadaniami. Pomożemy Ci w zarządzaniu harmonogramem pracy i już żaden deadline nie będzie straszny! Przypomnimy także o ważnych rocznicach, wyjazdach i wyjściach okolicznościowych.

Umawianie spotkań

Umawianie spotkań

Prowadzenie Twojego biznesu wymaga wielu rozmów z potencjalnymi klientami? Przeznacz swój cenny czas na przygotowania i spotkania, a wykonywanie licznych telefonów i dogrywanie pasujących wszystkim terminów zostaw nam! Dzięki wirtualnej asyście odbędziesz więcej skutecznych spotkań i tym samym pozyskasz więcej klientów.

Telefoniczna i mailowa obsługa klientów

Telefoniczna i mailowa obsługa klientów

Praca głęboka wymaga skupienia, a ciągłe przerwy i rozpraszacze takie jak rozmowy telefoniczne, czy odpisywanie na wiadomości e-mail dekoncentrują i wydłużają czas potrzebny na wykonanie zadania. Wirtualna asystentka zaopiekuje się Twoimi wiadomościami, odpowie na najważniejsze pytania i na koniec dnia przekaże Ci czytelne podsumowanie.

Dokumentacja, faktury, formalności

Dokumentacja, faktury, formalności

Masz poczucie, że wystawianie faktur, przygotowywanie umów, segregowanie dokumentów, czy opracowywanie zestawień są stratą czasu? Mógłbyś te godziny przeznaczyć, na ważniejsze zadania, bezpośrednio przekładające się na zysk Twojego biznesu? Oddeleguj nam nudne formalności, a sam zajmij się tym, co jest dla Twojej firmy naprawdę ważne.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wyspecjalizowanych wirtualnych asystentek. Dzięki temu każde powierzone zadanie jest wykonywane sumiennie i profesjonalnie – nie musisz tracić czasu na wdrażanie nowych pracowników! Ty tylko przekazujesz dyspozycje, a my dzięki naszym wypracowanym, skutecznym procedurom błyskawicznie je realizujemy.

Poznaj pakiety cenowe

Wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie sposób rozliczenia

Pakiet Start

10 godzin za 600 zł
Na przykład:
 • Odbieranie telefonów i obsługa skrzynki mailowej
 • Dystrybucja ofert do potencjalnych klientów
 • Wykonanie researchu lub opracowanie bazy danych

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, dla mikro-firm, freelancerów oraz wszystkich, którzy potrzebują odciążenia od codziennych obowiązków w niewielkim zakresie.

Pakiet Standard

20 godzin za 1100 zł
Na przykład:
 • Opracowanie dokumentacji
 • Sporządzenie raportów
 • Ogarnięcie bieżących spraw

Jeżeli czujesz, że ilość pracy zaczyna Cię przerastać, postaw na pakiet Standard. Pomożemy Ci uporać się z codziennymi zadaniami, a także wykonamy specjalistyczne zlecenia.

Pakiet Premium

30 godzin za 1600 zł
Na przykład:
 • Stworzenie wirtualnego biura obsługi klienta
 • Administrowanie komentarzy w mediach społecznościowych i obsługa chatu
 • Realizowanie procesu rekrutacji

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy pakiet Premium, idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Jest to opcja, która łączy w sobie możliwość zlecania wielu zadań, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Pakiet Individual

Wycena indywidualna
(od 3000 zł)
Na przykład:
 • Wykonywanie połączeń wychodzących (usługa call center)
 • Przeprowadzanie zdalnych badań ankietowych
 • Aktywne pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów

Pakiet dla firm, które stawiają na wynik. Ostateczna cena zależy od realizacji celu: minimalna stawka godzinowa + opcjonalna prowizja od sukcesu. Dodatkowo gwarancja pierwszeństwa obsługi, wdrożenie zadań nawet do dwóch godzin od decyzji o współpracy!

Ceny podane w pakietach, są cenami netto.

Proste i przejrzyste zasady współpracy:

 • Pakiet miesięczny

  Wykupując wybrany pakiet i opłacając go z góry, otrzymujesz określoną liczbę godzin do wykorzystania przez kolejnych 30 dni kalendarzowych. Jest to forma stałej współpracy, a Twój zespół otrzymuje dodatkowe ręce do pracy. Współpracując z wirtualną asystentką, nie musisz martwić się dodatkowymi zobowiązaniami, takimi jak np. składki ZUS, które w przypadku etatowych pracowników są obowiązkowe.

 • Projekt indywidualny

  Chcesz zrealizować konkretny projekt, a nie rozliczać się w pakiecie godzinowym? Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

 • Dlaczego warto skorzystać z usług wirtualnej asystentki?

  Decydując się na współpracę z wirtualną asystentką, płacisz tylko za czas spędzony na wykonaniu zadania. W przeciwności do pracowników etatowych, nie musisz obawiać się spadku efektywności zespołu, przedłużających się przerw obiadowych, czy rozmów przy porannej kawie. Dzięki elastycznej formie współpracy i rozliczeniom B2B, nie musisz martwić się o dodatkowe koszty w postaci składek ZUS.
  Każdy członek naszego zespołu posiada samodzielne stanowisko pracy, więc w przeciwności do zatrudniania etatowych pracowników, z nami nie musisz inwestować w wyposażenie – posiadamy własny sprzęt komputerowy i rozbudowaną infrastrukturę do wirtualnej obsługi klienta.

 • Nadal się wahasz?

  Przestań marnować swój cenny czas na zadania, które możesz zlecić innym. Jeżeli myślisz o rozwoju firmy, musisz zająć się ważniejszymi obowiązkami, niż umawianie spotkań, czy obsługa kalendarza. Z nami poprowadzisz swój biznes skuteczniej i zyskasz przestrzeń na regenerację i pracę nad własną efektywnością. Czas wolny wyzwala kreatywność, pozwala generować lepsze pomysły i prowadzić firmę w kierunku sukcesu – wspólnie możemy rozwinąć skrzydła Twojego biznesu.

 • Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

  Wykwalifikowane wirtualne asystentki zapewnią Ci fachową pomoc w prowadzeniu biznesu. To Ty wybierasz jakiego wsparcia potrzebujesz i w jakim zakresie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły współpracy – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także przedstawimy możliwe formy współpracy. Postaw na rozwój swojego biznesu, deleguj zadania pochłaniające najwięcej czasu i zajmij się tym, co naprawdę ważne!

Przedmiot zapytania
Wirtualna Asystentka
Opłać wygodnie: