Zakładanie spółek
Doradztwo w pełnym zakresie

Doradztwo prawne bądź usługi specjalistyczne bardzo często wydają się niezbyt potrzebną inwestycją. Jednak wielu przedsiębiorców, którzy popełnili błąd w podstawowym aspekcie prowadzenia działalności, ma świadomość, że dobra rada jest na wagę złota – szczególnie pod kątem wyboru formy prawnej. Na czym polega więc zakładanie spółek?

Dlaczego warto założyć spółkę z o.o.?

Rejestracja spółki wymaga przygotowania odpowiedniej dokumentacji, a także realizacji szeregu obowiązków formalnych, bez których nie będzie możliwe podjęcie takiej formy prawnej. Jakie są benefity prowadzenia działalności w formie spółki z o.o.?

  • przy dwóch udziałowcach w firmie, brak ZUSu zagwarantowany przez prawo,
  • ochronę własnego majątku i ograniczenie odpowiedzialności nawet do 5000 zł,
  • możliwość łatwego sprzedaży przedsiębiorstwa,
  • szacunek u kontrahentów ze względu na formę prawną,
  • możliwość łatwego podziału zysów między wspólnikami.
Ile kosztuje zakładanie spółki?

Założenie spółki przez internet w systemie S24 eKRS zawiera w pełni merytoryczne wsparcie dla naszych klientów. Zapewnia także stałe doradztwo prawne w ramach usług związanych z prawem spółek i korporacyjnych grup kapitałowych. Czas potrzebny na założenie spółki to zazwyczaj kilka dni roboczych, usługę wykonujemy na życznie nawet w 24 godziny. Koszty usługi łącznie z naszą obsługą wynoszą:

  • 500 zł netto za przygotowanie dokumentów oraz wniosku do eKRS,
  • 250 zł niezbędne w celu uiszczenia opłaty sądowej KRS,
  • 100 zł za MSiG.

Jeżeli niezbędne jest założenie bardziej złożonego podmiotu, zajmujemy się również zakładaniem spółek przy wykorzystaniu aktu notarialnego, w tym celu prosimy o kontakt bezpośrednio z nami celem ustalenia szczegółów i wyceny. Należy zauważyć, że współpraca w ramach doradztwa prawnego nie kończy się wyłącznie na założeniu spółki.

Dla klientów którzy zdecydują się na wirtualne biuro w pakiecie PREMIUM (płatność roczna) oraz na naszą obsługę księgową, założenie spółki z o.o. proponujemy za 1 zł netto! Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje na hasło: "PAKIET".

Biuro wirtualne i księgowość zewnętrzna

Pod tym kątem aktywnie wspieramy klienta w ramach wirtualnego biura, dzięki czemu wysokie koszty ponoszone w comiesięćznym czynszu to już przeszłość. Pomagamy obniżyć opłaty średnio 20x. Obecnie wymienione usługi stanowią zupełnie nowe rozwiązanie, które powoduje przejście rozwiązań tradycyjnych na rzecz firm outsourcingowych. Coraz większa liczba klientów decyduje się, aby zrezygnować z indywidualnych kadr i płac. Dlaczego? Generują one o wiele większe koszty stałe, wymagają osobnego miejsca pracy i zobowiązują do odprowadzania podatków oraz dodatkowego ZUS’u. Koszty są więc nieporównywalne z księgowością zewnętrzną.

Profesjonalna rejestracja spółki w ciągu kilku godzin!

Przedmiot zapytania
Opłać wygodnie:
Zakładanie spółek