Czyszczenie BIK
Czym jest czyszczenie BIKu?

Prawo bankowe jasno określa podstawy, na których opiera się przekazywanie danych do Biura Informacji Kredytowej. Wymienia także warunki, w których może powstać możliwość ich usunięcia. Czyszczenie BIKu to zbiorcza definicja czynności mających na celu wymazanie wszelkich danych klienta z BIK. Bywa niezwykle istotna szczególnie, jeśli osobie lub firmie zależy na tym, aby nie była kojarzona z opóźnieniami w spłacie.

Jak czyścić BIK?

Czyszczenie BIKu pozwala przywrócić dobrą renomę osobie lub firmie. Warto przemyśleć usuwanie wszelkich informacji, z których wynika, że sytuacja kredytowa była spłacana z opóźnieniami. W momencie, gdy opóźnienie przekroczyło kiedykolwiek 60 dni, a jednocześnie upłynęło kolejnych 30 od momentu poinformowania przez bank, to dane kredytowe kredytobiorcy mogą być przetwarzane bez zgody klienta przez 5 lat kolejnych lat. W takim wypadku wiedza jak czyścić BIK jest wręcz niezbędna, aby odbudować swoją wiarygodność kredytową.

Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego wykonujemy bezpłatną analizę raportu BIK klienta i omawiamy każdą sprawę indywidualnie. Jeżeli klient jest zainteresowany pomocą, przedstawiamy plan działania czyszczenia raportu BIK, czyli kompletny proces usunięcia negatywnych wpisów składający się od 1 do 3 etapów w zależności od skomplikowania sprawy. Po zakończonym sukcesem usunięciu niepożądanych informacji zachęcamy do skorzystania z propozycji kredytu dla klientów naszej kancelarii.

Kiedy czyścić BIK i po co?

Należy pamiętać, że każda historia pożyczkobiorcy w BIK jest inna. Wszystko uzależnione jest nie tylko od polityki kredytowej danego pożyczkodawcy ale także od rodzaju i terminu braku spłaty należności. Niezbędna bywa w tej sytuacji porada prawna w sprawie kredytu polegająca na analizie raportu BIK. Pozwala ona wykluczyć ewentualne problemy podczas procesu pozyskania nowego zobowiązania. Dlaczego więc warto skorzystać z pomocy specjalistów w usuwaniu BIK i usunąć negatywne informacje z bazy?

  • usunięcie z BIK, przywraca możliwość otrzymania kredytu dla osób i firm,
  • zły BIK może utrudnić nawet zawarcie niskiej wartości umowy ratalnej,
  • przy zawarciu umowy najmu lub leasingu samochodu jest sprawdzany BIK,
  • sprawdzani przez firmę/ osobę zachowujemy wiarygodność finansową,
  • pozwala usunąć informacje o problemach finansowych z przeszłości.

Jesteśmy skuteczni!

Potwierdzenia usunięcia z BIK

Czyszczenie BIK
Bezpłatna analiza raportu BIK
Przedmiot zapytania
Opłać wygodnie: