Spółki polskie
Start firmy od zaraz

Samodzielne sformalizowanie działalności nie należy do najprostszych i zarazem najprzyjemniejszych procesów. Warto pod tym kątem zainteresować się założeniem spółki z pomocą specjalistów. Jednak najciekawszą opcją jest zakup gotowej spółki. Brzmi interesująco? W zasadzie po spełnieniu odpowiednich warunków jest to jeden z efektywniejszych sposobów na prowadzenie działalności gospodarczej, szczególnie z perspektywy bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Ponadto jest to zdecydowanie najwygodniejszy i przede wszystkim najszybszy sposób na generowanie zysków. Zakup gotowej spółki ogranicza zaangażowanie klienta niemal do minimum.

Czy warto kupić gotową spółkę z o.o.?

Rozwiązanie zakupu gotowego podmiotu charakteryzuje się wieloma pozytywnymi aspektami prowadzenia biznesu, najważniejszymi z nich są:

  • natychmiastowa gotowość do zarządzania po zakupie,
  • skuteczność dla pozyskiwania dofinansowań, subwencji państwowych, a także kredytów dzięki stażowi lub historii,
  • zapewnienie wzrostu wiarygodności u kontrahentów,
  • posiadanie nadanych KRS, NIP, REGON, VAT,
  • możliwość przejęcia podmiotu z kontem bankowym lub z konkretną koncesją.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przy zakupie spółki?

Współpraca nie kończy się w momencie zakupu spółki. Oferujemy szereg kompleksowych usług, które pomogą Ci w rozwoju firmy. Dzięki nam nie musisz wynajmować drogiego biura, ponieważ nasze Wirtualne Biuro pozwoli Ci się skupić wyłącznie na działaniach biznesowych. To my zajmiemy się odbiorem Twojej korespondencji, informowaniem o niej i wszelkimi formalnościami, na które po prostu nie musisz tracić czasu. Nasza Księgowość również wygeneruje Ci oszczędności. W jaki sposób? Wewnętrzne działy kadr i płac stanowią inwestycję, która rzadko kiedy się zwraca. Wymagają spełnienia wielu formalności, które możesz pozostawić nam. Zajmiemy się rozliczaniem Twojej firmy, podatkami a także obsługą zatrudnionych pracowników!

Zajmujemy się również obsługą zmian w spółkach dotyczących wspólników, zarządu, adresu, siedziby, wielkości kapitału itd. Koszty zmian zaczynają się już od 300 zł netto.

Współpracujemy z EuroCert

Zakładamy podpis kwalifikowany również dla obcokrajowców, dzięki czemu istnieje możliwość założenia lub kupna spółki przez internet dla osób bez numeru PESEL. Proces można wykonać w całości zdalnie, bez konieczności wizyty w naszym kraju. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Interesuje Cię szybkie założenie firmy? Szukasz spółki pod finansowanie? Napisz, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!

Przedmiot zapytania
Spółki polskie
Staż
Brak obrotu
Spółki polskie